KONST / Litografier / Färglitografi 12167234
nr 1216 7234
Färglitografi
Olga Semenova (f. 1953), Dansande par. Signerad, numrerad 251/290. Motivet: 39x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:03:43
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr